OSPST PFTA

Strzelectwo terenowe

Global

Kilka konkurencji strzeleckich rozgrywanych przy użyciu karabinów pneumatycznych (popularnie zwanych wiatrówkami). >>>

FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 8 do 50 metrów - najczęściej w postawie siedzącej. >>>

HUNTER FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 7 do 42 metrów - najczęściej
w postawie leżącej. >>>

Silhouette

Global

Zawodnik strzela z postawy stojącej do czterech grup małych figurek (po 5 szt.) ustawionych na czterech dystansach. >>>

Aktualności:

Nie żyje Witold Bojanowski - były Prezes OSPST PFTA

Ze smutkiem informujemy o tragicznej śmierci Witolda Bojanowskiego, który w latach 2014-2017 był Przewodniczącym Zarządu Głównego naszego Stowarzyszenia oraz głównym organizatorem Mistrzostw Europy HFT 2016, które odbyły się w Łodzi. Jest jednym z inicjatorów i założycieli międzynarodowej federacji WHFTO. Przede wszystkim był jednak znanym w całym kraju doświadczonym fachowcem w dziedzinie sprzętu i doskonałym strzelcem, m.in. Mistrzem Świata HFT 2014 w klasie Senior, a jego liczne sukcesy osiągnięte na krajowym podwórku, które sprawiły, że stał się najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii kategorii HFT1, można by było długo wymieniać.

Tak piszą o nim jego klubowi koledzy z ŁGS "Orzeł":

"Z głębokim smutkiem informujemy, że w czwartek 06.04.2023 zmarł nasz ukochany kolega Witold Bojanowski (Witboj). To niespodziewane i tragiczne wydarzenie wstrząsnęło naszą społecznością. Witek był dla nas nie tylko kolegą, ale także wspaniałym przyjacielem, mentorem i dla wielu z nas wzorem. Jego nagła śmierć pozostawiła ogromną pustkę w naszych sercach. Witek był wyjątkową osobą, zawsze pełną energii, entuzjazmu i pozytywnego myślenia. Zawsze służył pomocą i wsparciem, niezależnie od tego, jakie problemy mieliśmy.
Jego odejście jest ogromną stratą dla naszej społeczności. Będziemy tęsknić za jego uśmiechem, ciepłem i życzliwością. Jednocześnie jesteśmy wdzięczni za to, że mieliśmy okazję poznać go i przeżyć z nim niezapomniane chwile.
Pragniemy złożyć kondolencje na ręce Rodziny i zapewnić, że możecie liczyć na nas zawsze, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Witku, zawsze będziesz w naszych sercach i wspomnieniach. Spoczywaj w pokoju [*]"

PFTA PROMO

Społeczność

forum-bron.pl

KONTAKT

OSPST PFTA

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regon: 146236637

NIP: 113-285-81-92