OSPST PFTA

Strzelectwo terenowe

Global

Kilka konkurencji strzeleckich rozgrywanych przy użyciu karabinów pneumatycznych (popularnie zwanych wiatrówkami). >>>

FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 8 do 50 metrów - najczęściej w postawie siedzącej. >>>

HUNTER FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 7,5 do 41 metrów - najczęściej
w postawie leżącej. >>>

Silhouette

Global

Zawodnik strzela z postawy stojącej do czterech grup małych figurek (po 5 szt.) ustawionych na czterech dystansach. >>>

HFT

Osiągnięcia HFT

DRUŻYNOWE:

  • Reprezentacja Polski HFT (1. miejsce na MŚ 2018) - MISTRZOWIE ŚWIATA HFT
    Skład: Grzegorz Mazur, Janusz Pelucha, Rafał Zych, Dariusz Kida, Jacek Kostowski, Tomasz Cielepak
  • Reprezentacja Polski HFT (3. miejsce na ME 2017)
    Skład: Grzegorz Mazur, Janusz Pelucha, Paweł Minorowicz, Krzysztof Kowalczyk, Tomasz Pachoł, Mariusz Kaczmarek
  • Reprezentacja Polski HFT (3. miejsce na ME 2016)
    Skład: Paweł Minorowicz, Tomasz Cielepak, Grzegorz Mazur, Piotr Rose, Jacek Jakimowicz
  • Reprezentacja Polski HFT (2. miejsce na MŚ 2014) - WICEMISTRZOWIE ŚWIATA HFT
    Skład: Paweł Minorowicz, Błażej Gąsior, Tomasz Kocemba, Witold Bojanowski, Jacek Jakimowicz, Tomasz Klimunt
  • Reprezentacja Polski HFT (2. miejsce na MŚ 2013) - WICEMISTRZOWIE ŚWIATA HFT
    Skład: Paweł Minorowicz, Błażej Gąsior, Tomasz Kocemba, Witold Bojanowski, Jacek Jakimowicz, Tomasz Klimunt
  • Reprezentacja Polski HFT (1. miejsce na ME 2012) - MISTRZOWIE EUROPY HFT
    Skład: Paweł Minorowicz, Błażej Gąsior, Witold Bojanowski, Janusz Chojnicki, Tomasz Kocemba, Paweł Wietrzykowski
  • Reprezentacja Polski HFT (3. miejsce na MŚ 2012)
    Skład: Wojciech Wróblewski, Jacek Jakimowicz, Błażej Łukjanowicz, Mirosław Maciejewicz, Tomasz Cielepak, Artur Korpalski
  • Reprezentacja Polski HFT (3. miejsce na MŚ 2011)
    Skład: Wojciech Wróblewski, Tomasz Cielepak, Paweł Minorowicz, Jacek Jakimowicz, Mirosław Maciejewicz, Błażej Łukjanowicz
  • Reprezentacja Polski HFT (3. miejsce na MŚ 2010)
    Skład: Jacek Jakimowicz, Mirosław Maciejewicz, Adam Konojacki, Dariusz Jaśkielewicz

 

 

INDYWIDUALNE:

  • Agnieszka Pawlak (1. miejsce w klasie Kobiet na MŚ 2018)
  • Jacek Kostowski (1. miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2018)
  • Tomasz Marszałek (1. miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2018)
  • Eugeniusz Sadowski (1. Miejsce w klasie Weteran na MŚ 2018)
  • Sławomir Wiśniewski ( miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2018)
  • Marcin Pawlak ( miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2018)
  • Janusz Pelucha ( miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2018)
  • Sławomir Opiela ( miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2018)
  • Andrzej Przybysz ( miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2018)
  • Damian Orzoł ( miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2018)
  • Michał Żuk ( miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2018)
  • Piotr Remiszewski (10. miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2018)
  • Dawid Dyrcz ( miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2018)
  • Grzegorz Mazur ( miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2018)
  • Krzysztof Zagórski ( miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2018)
  • Stanisław Gurba ( miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2018)
  • Mariusz Kaczmarek ( miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2018)
  • Przemysław Lisowski ( miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2018)
  • Rafał Zych ( miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2018)
  • Ryszard Kowalski (1 miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2018)
  • Dariusz Kida ( miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2018)
  • Szymon Bojanowski (1. miejsce w klasie Junior Open na MŚ 2015)
  • Witold Bojanowski (1. miejsce w HFT Open na MŚ 2014) - WICEMISTRZ ŚWIATA HFT
  • Szymon Bojanowski (6. miejsce w klasie Junior Open na MŚ 2014)
  • Błażej Gąsior (10. miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2014)
  • Paweł Minorowicz (13. miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2014)
  • Jacek Jakimowicz (13. miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2014)
  • Paweł Minorowicz (3. miejsce w HFT Open na MŚ 2013) - II WICEMISTRZ ŚWIATA HFT
  • Błażej Gąsior (13. miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2013)
  • Krzysztof Siuda (1. miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2012)
  • Emil Wójcik (4. miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2012)
  • Szymon Bojanowski (4. miejsce w klasie Junior Open na MŚ 2012)
  • Jarosław Gralak (8. miejsce w klasie HFT2 na MŚ 2011)
  • Wojciech Wróblewski (9. miejsce w klasie HFT Open na MŚ 2011)

 

  • Sławomir Opiela (1. miejsce w klasie HFT2 na ME 2017)
  • Eugeniusz Sadowski (1. miejsce w klasie Weteran na ME 2017)
  • Danuta Markisz (2. miejsce w klasie Kobiet na ME 2017)
  • Tomasz Krakowski (3. miejsce w klasie HFT2 na ME 2017)
  • Tomasz Marszałek (4. miejsce w klasie HFT2 na ME 2017)
  • Krzysztof Siuda (6. miejsce w klasie HFT2 na ME 2017)
  • Janusz Pelucha (6. miejsce w klasie HFT Open na ME 2017)
  • Paweł Minorowicz (6. miejsce w klasie HFT Open na ME 2017)
  • Tomasz Pachoł (6. miejsce w klasie HFT Open na ME 2017)
  • Marcin Pawla (8. miejsce w klasie HFT2 na ME 2017)
  • Rafał Zych (1. miejsce w klasie HFT2 na ME 2016)
  • Józef Białek (1. miejsce w klasie Weteran na ME 2016)
  • Tomasz Kocemba (3. miejsce w klasie HFT Open na ME 2016)
  • Krystian Gliszczyński (3. miejsce w klasie HFT2 na ME 2016)
  • Antek Kociołek (3. miejsce w klasie Junior na ME 2016)
  • Tomasz Kocikowski (4. miejsce w klasie HFT2 na ME 2016)
  • Tomasz Marszałek (5. miejsce w klasie HFT2 na ME 2016)
  • Krzysztof Siuda ( miejsce w klasie HFT Open na ME 2016)
  • Damian Orzoł (7. miejsce w klasie HFT Open na ME 2016)
  • Jarosław Majewski (7. miejsce w klasie HFT2 na ME 2016)
  • Piotr Bradys (8. miejsce w klasie HFT2 na ME 2016)
  • Radosław Łochowski (9. miejsce w klasie HFT2 na ME 2016)
  • Janusz Pelucha (11. miejsce w klasie HFT Open na ME 2016)
  • Janusz Chojnicki (11. miejsce w klasie HFT2 na ME 2016)
  • Jacek Jakimowicz (12. miejsce w klasie HFT Open na ME 2016)
  • Stanisław Gurba (12. miejsce w klasie HFT2 na ME 2016)
  • Sławomir Opiela (13. miejsce w klasie HFT2 na ME 2016)
  • Marcin Kotara (14. miejsce w klasie HFT Open na ME 2016)
  • Daniel Kozioł (15. miejsce w klasie HFT Open na ME 2016)
  • Weronika Klimunt (1. miejsce w klasie Junior Open na ME 2012)
  • Jolanta Wiśniewska (1. miejsce w klasie Kobiet na ME 2012)
  • Dariusz Kida (2. miejsce w klasie HFT2 na ME 2012)
  • Szymon Bojanowski (2. miejsce w klasie "Junior Open" na ME 2012)
  • Paweł Minorowicz (3. miejsce w klasie HFT Open na ME 2012)
  • Krzysztof Siuda (3. miejsce w klasie HFT2 na ME 2012)
  • Roman Harasim (4. miejsce w klasie HFT Open na ME 2012)
  • Błażej Gąsior (6. miejsce w klasie HFT Open na ME 2012)
  • Emil Wójcik (6. miejsce w klasie HFT2 na ME 2012)
  • Gerard Cebula (7. miejsce w klasie HFT Open na ME 2012)
  • Tomasz Cielepak (8. miejsce w klasie HFT Open na ME 2012)
  • Mirosław Maciejewicz (9. miejsce w klasie HFT Open na ME 2012)
  • Janusz Chojnicki (10. miejsce w klasie HFT Open na ME 2012)
  • Dominik Trutwin (10. miejsce w klasie HFT Open na ME 2012)
  • Mirosław Siuta (8. miejsce w klasie HFT2 na ME 2012)
  • Piotr Gabrylewicz (12. miejsce w klasie HFT Open na ME 2012)
  • Jacek Jakimowicz (15. miejsce w klasie HFT Open na ME 2012)

 

PFTA PROMO

Społeczność

forum-bron.pl

KONTAKT

OSPST PFTA

Paweł Grabowski

ul. Obopólna 4/III/2

30-069 Kraków

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regon: 146236637

NIP: 113-285-81-92

Jesteś tutaj: Home OSPST PFTA Reprezentacja Osiągnięcia HFT