OSPST PFTA

Strzelectwo terenowe

Global

Kilka konkurencji strzeleckich rozgrywanych przy użyciu karabinów pneumatycznych (popularnie zwanych wiatrówkami). >>>

FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 8 do 50 metrów - najczęściej w postawie siedzącej. >>>

HUNTER FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 7 do 42 metrów - najczęściej
w postawie leżącej. >>>

Silhouette

Global

Zawodnik strzela z postawy stojącej do czterech grup małych figurek (po 5 szt.) ustawionych na czterech dystansach. >>>

Aktualności:

Puchar PFTA 2020 odwieszony - nowy terminarz

W związku z ostatnim luzowaniem obostrzeń dotyczących sytuacji epidemicznej w Polsce Zarząd Główny OSPST "PFTA" wraz z organizatorami zawodów Pucharu PFTA 2020 postanowił o odwieszeniu terminarza całego cyklu.

Nowy terminarz został opublikowany TUTAJ. Terminy zawodów podanych z gwiazdką sprecyzujemy najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Ze względu na wciąż panującą w kraju sytuację, zdecydowaliśmy się na „zagęszczenie” terminów zawodów, tak aby umożliwić rozegranie zdecydowanej większości, jeśli nawet nie wszystkich eliminacji przed okresem głębokiej jesieni. Bierzemy również pod uwagę sytuację, w której na danym obszarze w danym momencie nie będzie możliwa organizacja imprezy wpisanej do powyższego terminarza (musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że możliwe jest nagłe wycofanie zgody przez miejscowych włodarzy na organizację imprezy lub np. ogłoszenie jednego ze stanów wyjątkowych na danym obszarze). Wówczas dane zawody zostaną uznane za nieodbyte, a liczba imprez zaliczanych do klasyfikacji spadnie zgodnie z przyjętym poniżej sposobem liczenia:
- 5 (minimum) / 8 (liczba eliminacji)
- 4/7
- 4/6
- 3/5
W skrajnym przypadku, w momencie gdyby miały odbyć się zaledwie 4 eliminacje Pucharu PFTA, klasyfikacja w roku 2020 nie będzie w ogóle liczona.

PFTA PROMO

Społeczność

forum-bron.pl

KONTAKT

OSPST PFTA

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regon: 146236637

NIP: 113-285-81-92