OSPST PFTA

Strzelectwo terenowe

Global

Kilka konkurencji strzeleckich rozgrywanych przy użyciu karabinów pneumatycznych (popularnie zwanych wiatrówkami). >>>

FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 8 do 50 metrów - najczęściej w postawie siedzącej. >>>

HUNTER FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 7 do 42 metrów - najczęściej
w postawie leżącej. >>>

Silhouette

Global

Zawodnik strzela z postawy stojącej do czterech grup małych figurek (po 5 szt.) ustawionych na czterech dystansach. >>>

Kalendarz strzelecki 2020

Kalendarz strzelecki na 2020 rok jest powoli uzupełniany. Nie wszystkie wydarzenia jesteśmy w stanie wyłapać, więc tak samo jak w ubiegłym roku, przygotowaliśmy formularz, przez który możecie zgłaszać swoje zawody, żeby znalazły się w kalendarzu strzeleckim na stronie PFTA. Organizatorzy, którzy chcą dodać logo do opisu wydarzenia proszeni są o wysłanie ich na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując nazwę wydarzenia.

Kalendarz strzelecki 2018/19

Kalendarz strzelecki na 2019 rok jest powoli uzupełniany. Nie wszystkie wydarzenia jesteśmy w stanie wyłapać, więc przygotowaliśmy formularz, przez który możecie zgłaszać swoje zawody, żeby znalazły się w kalendarzu na stronie PFTA. Organizatorzy, którzy chcą dodać logo do opisu wydarzenia proszeni są o wysłanie ich na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując nazwę wydarzenia.

Ponad 180 zawodników wystartuje w ME HFT 2016!

W ten weekend zostały zamknięte zapisy na tegoroczne Mistrzostwa Europy HFT, które odbędą się w dniach 9-11 września w Łodzi. Pierwsza edycja tej imprezy odbyła się 4 lata temu w Krakowie (wówczas udział w zawodach wzięło blisko 140 zawodników z Polski, Czech, Węgier, Szkocji i Łotwy).

Swój przyjazd potwierdziło ponad 180 zawodników z 7 europejskich krajów. Do Łodzi przyjadą czołowi brytyjscy zawodnicy, tacy jak Simon Vant, Roger Lait, Tony Male czy w końcu Richard Woods (jeden z najlepszych zawodników w całej historii MŚ HFT) oraz Jennie Stone (mistrzyni świata z 2015 roku). Nie zabraknie też czołówki zawodników zza naszej południowej granicy. Swój udział w ME potwierdzili Václav Sejpka, Martin Krupka (wicemistrz Europy z 2012 roku i 9 zawodnik Mistrzostw Świata 2013) czy Dušan Mandát.

Czytaj więcej...

Kalendarz Strzelecki 2017

Kolejny rok z rzędu wystartował Kalendarz Strzelecki. Zawody na 2017 rok są już sukcesywnie uzupełniane - w tym momencie do kalendarza mamy już wpisane 44 imprezy! Link do kalendarza znajduje się w głównym menu naszej witryny (póki co wskazuje na zawody w 2016 roku, bowiem nie wszystkie jeszcze się odbyły - w menu kalendarza należy kliknąć w napis "Następny rok", aby przenieść się do kalendarza na 2017 rok). Kalendarz będzie na bieżąco aktualizowany.

OSPST PFTA honorowym patronem I Zlotu Kolekcjonerów Broni!

I Zlot Kolekcjonerów Broni odbędzie się w dniach 17-19 czerwca tego roku na terenie Fortu VI w Poznaniu. Zlot, który honorowym patronem objęło nasze Stowarzyszenie jest planowany jako impreza cykliczna, będąca odpowiedzią na zainteresowanie środowisk kolekcjonerskich i społeczeństwa tą tematyką.

Informujemy, że udział w Zlocie ma charakter dobrowolny i dla kolekcjonerów jest bezpłatny. Opłaty pobierane są od osób zwiedzających i prowadzących działalność handlową na terenie Zlotu. Podczas zlotu nie zabraknie także tematyki związanej z pneumatykami, a swoje stanowisko zaprezentuje zrzeszona w OSPST PFTA poznańska grupa WSST Strzelec.

Więcej szczegółów znajdziecie w tym MIEJSCU. Zapraszamy!

PFTA PROMO

Społeczność

forum-bron.pl

KONTAKT

OSPST PFTA

Paweł Grabowski

ul. Sosnowiecka 30B/9

31-345 Kraków

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regon: 146236637

NIP: 113-285-81-92