OSPST PFTA

Strzelectwo terenowe

Global

Kilka konkurencji strzeleckich rozgrywanych przy użyciu karabinów pneumatycznych (popularnie zwanych wiatrówkami). >>>

FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 8 do 50 metrów - najczęściej w postawie siedzącej. >>>

HUNTER FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 7 do 42 metrów - najczęściej
w postawie leżącej. >>>

Silhouette

Global

Zawodnik strzela z postawy stojącej do czterech grup małych figurek (po 5 szt.) ustawionych na czterech dystansach. >>>

Odznaki wydane w sezonie 2017

Diamentowe:


Złote:
CIELEPAK TOMASZ (HFT)
DREWING DARIUSZ (FT)
DREWING DARIUSZ (SILHOUETTE)
KIDA DARIUSZ (HFT) 
MAJDA JAROSŁAW (FT)
MAZUR GRZEGORZ (HFT)
OPIELA SŁAWOMIR (HFT)
PACHOŁ TOMASZ (HFT)
PELUCHA JANUSZ (HFT)
WĘCEL WIKTORIA (HFT)
WIELOSZYŃSKA ALEKSANDRA (SILHOUETTE)
WRÓBLEWSKI TOMASZ (FT)

Srebrne:
CHROMIŃSKI JANUSZ (SILHOUETTE)
CIELEPAK TOMASZ (SILHOUETTE)
CZAPLA SŁAWOMIR (FT)
DOMAGAŁA LESZEK (FT)
GODEK PRZEMYSŁAW (FT)
GRABOWSKI GRZEGORZ (FT)
GRABOWSKI PAWEŁ (FT)
JAKIMOWICZ JACEK (HFT)
JAKIMOWICZ JACEK (SILHOUETTE)
KACZMAREK MARIUSZ (HFT)
KAMIŃSKI LESZEK (HFT)
KIDA DARIUSZ (SILHOUETTE)
KOCIKOWSKI TOMASZ (HFT)
KOWALCZYK KRZYSZTOF (HFT)
KRAKOWSKI TOMASZ (HFT)
MACIEJEWICZ MIROSŁAW (HFT)
MACIEJEWICZ MIROSŁAW (SILHOUETTE)
MAJDA JAROSŁAW (SILHOUETTE)
MAJEWSKI JAROSŁAW (HFT)
MARKISZ MARCIN (HFT)
MINOROWICZ PAWEŁ (HFT)
PELUCHA JANUSZ (SILHOUETTE)
ROSE PIOTR (HFT)
ROSE PIOTR (SILHOUETTE)
SZYBIST DARIUSZ (FT)
WĘCEL BARTOSZ (HFT)
WĘCEJ GABRIEL (HFT)
ZYCH RAFAŁ (HFT)
ŻEBRACKI TOMASZ (HFT)


Brązowe:
BRANDYS PIOTR (HFT)
CHOJNICKI JANUSZ (HFT)
CHOJNICKI JANUSZ (SILHOUETTE)
GRZYB ROMAN (SILHOUETTE)
IWANOWSKI PIOTR (SILHOUETTE)
KACZMAREK MARIUSZ (SILHOUETTE)
KOTKOWSKI MARCELI (FT)
KRAKOWSKI TOMASZ (SILHOUETTE)
KREMPCZYŃSKI MAREK (HFT)
KREMPCZYŃSKI MAREK (SILHOUETTE)
LASKOWSKA MARTA (HFT)
LISOWSKI GRZEGORZ (HFT)
MAJEWSKI JAROSŁAW (SILHOUETTE)
MARSZAŁEK TOMASZ (HFT)
MILIAN KATARZYNA (FT) 
PACHNIK RAFAŁ (FT)
REMISZEWSKI PIOTR (HFT)
REMISZEWSKI PIOTR (SILHOUETTE)
RUB DARIUSZ (FT)
STAMIRSKI WACŁAW (SILHOUETTE)
SZŁAPKA MACIEJ (HFT)
SZYBIST DARIUSZ (SILHOUETTE)
WIELOSZYŃSKA ALEKSANDRA (HFT)
WIETRZYKOWSKI KRZYSZTOF (SILHOUETTE)
WIETRZYKOWSKI PAWEŁ (HFT)
ZAJĄC KRZYSZTOF (HFT)
ZAJĄC KRZYSZTOF (SILHOUETTE)


Odznaki wydane w sezonie 2018

Diamentowe:


Złote:
KIDA DARIUSZ (HFT1) 
OPIELA SŁAWOMIR (HFT2)
PELUCHA JANUSZ (SILHOUETTE)
SZAŁKOWSKI KRZYSZTOF (HFT1)
SZAMBELAN ROBERT (FT)

Srebrne:
CIELEPAK TOMASZ (HFT1)
DOMAGAŁA LESZEK (FT)
DREWING DARIUSZ (FT)
DYRCZ DAWID (HFT2)
JACEK KOSTOWSKI (HFT1)
JAKIMOWICZ JACEK (SILHOUETTE)
KIDA DARIUSZ
LISOWSKI GRZEGORZ (HFT1)
MACIEJEWICZ MIROSŁAW (HFT1)
MACIEJEWICZ MIROSŁAWI (SILHOUETTE)
MAJDA JAROSŁAW (FT)
PACHNIK RAFAŁ (FT)
RATOMSKI SYLWESTER (HFT1)
REMISZEWSKI PIOTR (HFT1)
ROZUM RADOSŁAW (FT)
RUP DARIUSZ (FT)
SADOWSKI EUGENIUSZ (HFT1)
SZAŁKOWSKI KRZYSZTOF (SILHOUETTE)
SZAMBELAN ROBERT (FT)
SZESZUŁA KRZYSZTOF (HFT1)
SZYBIST DARIUSZ (FT)
SZYBIST DARIUSZ (SILHOUETTE)
WÓJCIK EMIL (SILLHOUETTE)
WRÓBEL ROBERT (SILHOUETTE)
ZYCH RAFAŁ (HFT1)


Brązowe:
CIELEPAK TOMASZ (SILHOUETTE)
DRABIK MARCIN (FT)
DREWING DARIUSZ (SILHOUETTE)
FRASIŃSKA KATARZYNA (FT)
GRABOWSKI GRZEGORZ (FT)
GODEK PRZEMYSŁAM (FT)
GODEK PRZEMYSŁAM (SILHOUETTE)
KACZMAREK MARIUSZ (HFT1)
KACZMAREK MARIUSZ (SILHOUETTE)
KOCEMBA TOMASZ (SILHOUETTE)
KOCLĘGA RADOSŁAW (FT)
KOSTOWSKI JACEK (SILHOUETTE)
KOWALCZYK KRZYSZTOF (HFT1)
KREMPCZYŃSKI MAREK (HFT1)
KREMPCZYŃSKI MAREK (SILHOUETTE)
MACIEJEWICZ MIROSŁAW (SILHOUETTE)
MAJDA JAROSŁAW (SILHOUETTE)
MERSKI TOMASZ (FT)
PACHNIK RAFAŁ (FT)
PACHOŁ TOMASZ (SILHOUETTE)
PELUCHA JANUSZ (HFT1)
REMISZEWSKI PIOTR (SILHOUETTE)
ROSE PIOTR (SILHOUETTE)
STAMIRSKI WACŁAW (FT)
STAMIRSKI WACŁAW (SILHOUETTE)
SZAŁKOWSKI KRZYSZTOF (SILHOUETTE)
SZAŁKOWSKI MIROSŁAW (SILHOUETTE)
WIELOSZYŃSKA ALEKSANDRA (HFT1)
WIELOSZYŃSKA ALEKSANDRA (SILHOUETTE)
WIETRZYKOWSKI PAWEŁ (HFT1)
WOŁŁOWICZ KRZYSZTOF (HFT1)
WRÓBEL ROBERT (HFT1)
WRÓBEL ROBERT (SILHOUETTE)
ŻEBRACKI TOMASZ (HFT1)
ŻEBRACKI TOMASZ (SILHOUETTE)

Diamentowe:
BOJANOWSKI Witold (MŚ)

Złote:
BOJANOWSKI Szymon (HFT)
BOJANOWSKI Witold (HFT)
ROZNER Rafał (FT) X
WIETRZYKOWSKI Krzysztof (Sylwetki) X

Srebrne:
DRĄŻKIEWICZ Konrad (HFT)

Brązowe:
KULESZA Tomasz (HFT)
ŚLIWA Tomasz (HFT)



NIEODEBRANE ODZNAKI PO SEZONIE 2013:

Złote:
BOJANOWSKI Witold (HFT)
CIELEPAK Tomasz (HFT)
DREWING Dariusz (FT)
DREWING Dariusz (Sylwetki) 3x
GIERSZEWSKI Michał (Sylwetki)
JAKIMOWICZ Jacek (HFT)
JAKIMOWICZ Jacek (Sylwetki) 2x
KLIMUNT Weronika (HFT)
KOCEMBA Tomasz (HFT)
KOWALIK Marek (HFT)
KUZIEL Sławomir (HFT)
MAJDA Jarosław (Sylwetki)
MINOROWICZ Paweł (HFT)
WRÓBLEWSKI Tomasz (HFT)

Srebrne:
BOCHEŃSKI Artur (FT)
BUCKI Paweł (HFT)
BUCKI Robert (HFT)
CHOJNICKI Janusz (HFT)
CHROMIŃSKI Andrzej (Sylwetki)
GĄSIOR Błażej (HFT)
GIERSZEWSKI Michał (FT)
GÓRECKI Tomasz (HFT)
HARASIM Roman (HFT)
IWANIAK Grzegorz (HFT)
KLIMUNT Tomasz (HFT)
KOCEMBA TOMASZ (Sylwetki)
KOLASIŃSKI Krzysztof (FT)
KOTKOWSKI Marceli (FT)
ŁUKJANOWICZ Błażej (Sylwetki)
MACIEJEWICZ Mirosław (HFT)
MACIEJEWICZ Mirosław (Sylwetki)
MAJDA Jarosław (FT)
MILLER Łukasz (HFT)
MŁYNARCZYK Jarosław (HFT)
NARBUT Jarosław (HFT)
PELUCHA Janusz (HFT)
PELUCHA Janusz (Sylwetki)
ROSE Piotr (HFT)
ROSE Piotr (Sylwetki)
ROZNER Rafał (Sylwetki)
RUP Dariusz (FT)
SZAMBELAN Robert (FT)
SZYBIST Dariusz (FT)
WIELOSZYŃSKA Aleksandra (HFT)
WIELOSZYŃSKA Aleksandra (Sylwetki)
WINIAREK Mirosław (FT)
WÓJCIK Emil (Sylwetki)
ZIÓŁKOWSKI Jacek (FT)

Brązowe:
BOJANOWSKI Szymon (HFT)
CHOJNICKI Janusz (Sylwetki)
DOMAGAŁA Leszek (FT)
DUNIN Andrzej (HFT)
DUNIN Andrzej (Sylwetki)
DZIAMSKI Patryk (HFT)
FARYŃSKI Krzysztof (HFT)
KACZMAREK Mariusz (HFT)
KACZMAREK Mariusz (Sylwetki)
KAMIŃSKI Leszek (HFT)
KAMIŃSKI Leszek (Sylwetki)
KOLASIŃSKI Krzysztof (Sylwetki)
KORPALSKI Artur (Sylwetki)
ŁUKJANOWICZ Błażej (HFT)
ŁYSIAK Maja (HFT)
MILLER Alicja (HFT)
MŁYNARCZYK Jarosław (Sylwetki)
PACHNIK Rafał (HFT)
PACHOŁ Tomek (HFT)
POLIŃSKI Adam (FT)
PSZCZOLIŃSKI Paweł (HFT)
ROZUM Radosław (FT)
STĘPIŃSKI Robert (Sylwetki)
SZAMBELAN Robert (Sylwetki)
SZYBIST Dariusz (Sylwetki)
TOMASZEWSKI Piotr (HFT)
WAWRZYNIAK Michał (HFT)
WIETRZYKOWSKI Paweł (HFT)
WZIĘTEK Marek (HFT)
ZAJĄC Alicja (HFT)
ZAJĄC Krzysztof (HFT)
ZAJĄC Krzysztof (Sylwetki)
ŻYDZIAK Mariusz (FT)

Diamentowe:
MINOROWICZ Paweł (MŚ)
SIUDA Krzysztof (MŚ)

Złote:
BOJANOWSKI Szymon (HFT)
BOJANOWSKI Witold (HFT)
GĄSIOR Błażej (HFT)
KLIMUNT Tomasz (HFT)
KLIMUNT Weronika (HFT) x2
KOCEMBA Tomasz (HFT)
KOLASIŃSKI Krzysztof (FT)
ŁUCZAK Bartek (FT)
ROZNER Rafał (FT)
SIUDA Krzysztof (HFT)
WÓJCIK Emil (HFT)

Srebrne:
BUCKI Robert (HFT)
CEBULA Gerard (HFT)
CHROMIŃSKI Andrzej (Sylwetki)
DOMAGAŁA Leszek (FT)
DUNIN Andrzej (HFT)
DUNIN Andrzej (Sylwetki)
DYGDAŁOWICZ Stefan (HFT)
GĄSIOR Błażej (HFT)
GODEK Przemysław (HFT)
GRABOWSKI Grzegorz (FT)
GRABOWSKI Paweł (HFT)
HARASIM Roman (HFT)
IWANIAK Grzegorz (HFT)
KLIMUNT Tomasz (HFT)
KOCEMBA Tomasz (HFT)
KOLASIŃSKI Krzysztof (Sylwetki)
ŁUKJANOWICZ Błażej (Sylwetki)
ŁYSIAK Maja (HFT)
MACIEJEWICZ Mirosław (HFT)
MAJDA Jarosław (HFT)
MAJEWSKI Jarosław (HFT)
MILLER Łukasz (HFT)
MINOROWICZ Paweł (HFT)
MŁYNARCZYK Jarosław (HFT)
PELUCHA Albert (HFT)
STRASZAK Damian (HFT)
SZCZUREK Krzysztof (HFT)
SZYBIST Dariusz (FT)
RUP Dariusz (FT)
TOMASZEWSKI Piotr (HFT)

Brązowe:
CHARZEWSKI Wojciech (FT)
CHROMIŃSKI Andrzej (HFT)
CZAPLA Sławomir (HFT)
CZARNOWSKI Piotr (HFT)
DZIAMSKI Patryk (HFT)
FARYŃSKI Krzysztof (HFT)
GABRYLEWICZ Piotr (FT)
GIERSZEWSKI Michał (FT)
GIERSZEWSKI Michał (Sylwetki)
GODEK Przemysław (HFT)
GRABOWSKI Grzegorz (FT)
GRABOWSKI Paweł (HFT)
HARASIM Roman (HFT)
IWANIAK Grzegorz (HFT)
KAMIŃSKI Leszek (HFT)
KĄKOLEWSKI Antoni (HFT)
KLIMUNT Tomasz (HFT)
KOCEMBA TOMASZ (Sylwetki)
KOTARA Marcin (HFT)
KOWALIK Marek (HFT)
KUZIEL Sławomir (HFT)
ŁUKJANOWICZ Błażej (HFT)
ŁUKJANOWICZ Błażej (Sylwetki)
ŁYSZCZEK Jacek (HFT)
ŁYSZCZEK Karina (HFT)
MACIEJEWICZ Mirosław (HFT)
MACIEJEWICZ Mirosław (Sylwetki)
MAJDA Jarosław (Sylwetki)
MINOROWICZ Paweł (HFT)
MŁYNARCZYK Jarosław (HFT)
PACHNIK Rafał (HFT)
PELUCHA Albert (Sylwetki)
PELUCHA Janusz (HFT)
PELUCHA Janusz (Sylwetki)
PSZCZOLIŃSKI Paweł (HFT)
STRYCHALSKI Maciej (HFT)
SZRAM Mariusz (HFT)
TCHÓRZEWSKI Seweryn (HFT)
WÓJCIK Emil (Sylwetki)
ZAJĄC Krzysztof (HFT)
ZAJĄC Krzysztof (Sylwetki)

Diamentowe:
MINOROWICZ Paweł (MŚ)
SIUDA Krzysztof (MŚ)

Złote:
BOJANOWSKI Szymon (HFT)
BOJANOWSKI Witold (HFT)
GĄSIOR Błażej (HFT)
KLIMUNT Tomasz (HFT)
KLIMUNT Weronika (HFT) x2
KOCEMBA Tomasz (HFT)
KOLASIŃSKI Krzysztof (FT)
ŁUCZAK Bartek (FT)
ROZNER Rafał (FT)
SIUDA Krzysztof (HFT)
WÓJCIK Emil (HFT)

Srebrne:
BUCKI Robert (HFT)
CEBULA Gerard (HFT)
CHROMIŃSKI Andrzej (Sylwetki)
DOMAGAŁA Leszek (FT)
DUNIN Andrzej (HFT)
DUNIN Andrzej (Sylwetki)
DYGDAŁOWICZ Stefan (HFT)
GĄSIOR Błażej (HFT)
GODEK Przemysław (HFT)
GRABOWSKI Grzegorz (FT)
GRABOWSKI Paweł (HFT)
HARASIM Roman (HFT)
IWANIAK Grzegorz (HFT)
KLIMUNT Tomasz (HFT)
KOCEMBA Tomasz (HFT)
KOLASIŃSKI Krzysztof (Sylwetki)
ŁUKJANOWICZ Błażej (Sylwetki)
ŁYSIAK Maja (HFT)
MACIEJEWICZ Mirosław (HFT)
MAJDA Jarosław (HFT)
MAJEWSKI Jarosław (HFT)
MILLER Łukasz (HFT)
MINOROWICZ Paweł (HFT)
MŁYNARCZYK Jarosław (HFT)
PELUCHA Albert (HFT)
STRASZAK Damian (HFT)
SZCZUREK Krzysztof (HFT)
SZYBIST Dariusz (FT)
RUP Dariusz (FT)
TOMASZEWSKI Piotr (HFT)

Brązowe:
CHARZEWSKI Wojciech (FT)
CHROMIŃSKI Andrzej (HFT)
CZAPLA Sławomir (HFT)
CZARNOWSKI Piotr (HFT)
DZIAMSKI Patryk (HFT)
FARYŃSKI Krzysztof (HFT)
GABRYLEWICZ Piotr (FT)
GIERSZEWSKI Michał (FT)
GIERSZEWSKI Michał (Sylwetki)
GODEK Przemysław (HFT)
GRABOWSKI Grzegorz (FT)
GRABOWSKI Paweł (HFT)
HARASIM Roman (HFT)
IWANIAK Grzegorz (HFT)
KAMIŃSKI Leszek (HFT)
KĄKOLEWSKI Antoni (HFT)
KLIMUNT Tomasz (HFT)
KOCEMBA TOMASZ (Sylwetki)
KOTARA Marcin (HFT)
KOWALIK Marek (HFT)
KUZIEL Sławomir (HFT)
ŁUKJANOWICZ Błażej (HFT)
ŁUKJANOWICZ Błażej (Sylwetki)
ŁYSZCZEK Jacek (HFT)
ŁYSZCZEK Karina (HFT)
MACIEJEWICZ Mirosław (HFT)
MACIEJEWICZ Mirosław (Sylwetki)
MAJDA Jarosław (Sylwetki)
MINOROWICZ Paweł (HFT)
MŁYNARCZYK Jarosław (HFT)
PACHNIK Rafał (HFT)
PELUCHA Albert (Sylwetki)
PELUCHA Janusz (HFT)
PELUCHA Janusz (Sylwetki)
PSZCZOLIŃSKI Paweł (HFT)
STRYCHALSKI Maciej (HFT)
Szczurek Krzysztof (Sylwetki)
SZRAM Mariusz (HFT)
TCHÓRZEWSKI Seweryn (HFT)
WÓJCIK Emil (Sylwetki)
ZAJĄC Krzysztof (HFT)
ZAJĄC Krzysztof (Sylwetki)



NIEODEBRANE ODZNAKI PO SEZONIE 2013:

Złote:
DREWING Dariusz (FT)
DUDZIAK Wiktor (HFT)
MASŁOWSKA Marta (FT)
MASŁOWSKI Michał (FT)
ROZUM Radosław (FT)

Srebrne:
BOJANOWSKI Szymon (HFT)
BOJANOWSKI Witold (HFT)
BUCKI Paweł (HFT)
CIELEPAK Tomasz (HFT)
JAKIMOWICZ Jacek (HFT)
KOTKOWSKI Marceli (FT)
ROSE Piotr (HFT)
ROZNER Rafał (FT)
ROZUM Radosław (FT)
WINIAREK Mirosław (FT)
ŻYDZIAK Mariusz (FT)

Brązowe:
BOCHEŃSKI Artur (FT)
BUCKI Paweł (HFT)
BUCKI Robert (HFT)
CHOJNICKI Janusz (HFT)
CIELEPAK Tomasz (HFT)
CUPIAŁ Mieczysław (HFT)
DOMAGAŁA Leszek (FT)
DREWING Dariusz (FT)
DUDZIAK Dobrosław (HFT)
DUDZIAK Wiktor (HFT)
DUNIN Andrzej (HFT)
EIDRIGEVICIUS Ignacy (FT)
JAKIMOWICZ Jacek (HFT)
JASIŃSKI Jan (HFT)
KOLASIŃSKI Krzysztof (FT)
KONICKI Paweł (HFT)
KONOJACKI Adam (HFT)
KOTKOWSKI Marceli (FT)
MAJDA Jarosław (HFT)
MAJEWSKI Jarosław (HFT)
MEWALD Mariusz (HFT)
MILLER Łukasz (HFT)
NARBUT Jarosław (HFT)
POLIŃSKI Adam (FT)
ROSE Piotr (HFT)
SIUDA Krzysztof (HFT)
STRASZAK Damian (HFT)
SZCZUREK Krzysztof (HFT)
SZYBIST Dariusz (FT)
WIETRZYKOWSKI Paweł (HFT)
WINIAREK Mirosław (FT)
WIŚNIEWSKA Jolanta (HFT)
ŻYDZIAK Mariusz (FT)

PFTA PROMO

Społeczność

forum-bron.pl

KONTAKT

OSPST PFTA

Paweł Grabowski

ul. Sosnowiecka 30B/9

31-345 Kraków

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regon: 146236637

NIP: 113-285-81-92